Poliüretan Enjeksiyon Su Yalıtımı

poliuretan-enjeksiyonPüskürtme Poliüretan İle Çatı ve Teras Yalıtımı Çift Bileşenli Püskürtme Elastik Poliüretan Su Yalıtım 

Malzemesi:

Çift bileşenli püskürterek uygulanan ek yeri olmayan, detayları çok rahat çözebileceğiniz bir su izolasyon malzemesidir. Kesinlikle çatlamaz, %400’ler mertebesinde esneyebilme özelliğine sahip olduğu için su yalıtımında en iyi çözümü sağlar. Doğru uygulandığında kesinlikle su probleminizi ortadan kaldırır. Her türlü yüzeyde uygulanabilir. Gerektiğinde özel astarlar kullanılır. Çatlakları sorunsuz bir uygulama ile kapatır ve tek parçada uygulanmaktadır. Elastikiyeti süreklidir, zaman içerisinde özelliğini yitirmez, hava koşullarından olumsuz etkilenmez.

Poliüretan Su Yalıtımı malzemesi yüksek aşınma dayanımına sahip bir yalıtım malzemesidir. İhtiyaca göre; üzeri kumlanarak, karo, fayans vb kaplanabilir. Normalde üzerine herhangi bir kaplama yapmanıza gerek yoktur. İhtiyaç durumunda her türlü çözüm rahatlıkla üretilebilir. Yalıtım malzemesi uygulandıktan saniyeler sonra reaksiyona girer. Bu durum size kısa sürede yalıtım alanını kullanma imkanı verir.

Dış etkilere karşı son derece dayanıklı bir yalıtım malzemesi olan Poliüretan Su Yalıtımı malzemesinin en önemli avantajlarında biri de detay çözümlerinin sorunsuz olmasıdır.

poliuretan-enjeksiyon2

POLİÜRETAN ENJEKSİYON MALZEMESİ
Poliüretan enjeksiyon reçinesi: Yüksek duyarlılığa sahip, tek bileşenli, poliüretan kökenli enjeksiyon reçinesidir. Yer altı yapılarında, su altında kalan betonarme binalarda, arıtma tesisleri ve çeşitli su yapılarında suyu durdurmak ve çatlakları doldurmak amacıyla geliştirilmiş enjeksiyon malzemesidir. Su ile reaksiyona girerek esnek ve kapalı gözenekli bir köpük oluşturur. Enjeksiyon uygulaması yüksek basınç üretebilen pompa yardımıyla yapılır. Islak yüzeylerde çok iyi tutunma sağlar. Kullanıcıya ve çevreye zararlı değildir. Solvent içermez.

poliuretan-enjeksiyon3