•  
  • 1

KOCA YAPI, 2001 yılından buyana sektörde yönetici pozisyonda çalışan bireylerin edindiği tecrübe ile görülen ihtiyaç üzerine, sektör üye ve kullanıcılarına üstün çözümler sunabilmek için faaliyetine başlamıştır. 

Su yalıtımı,zemin kaplamaları,dış cephe kaplamaları,ince yapı uygulamaları konularında var olan referansları ile gerçek müşteri değeri yaratarak siz sektör üyelerinin daha iyi duruma gelmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bununla beraber sektörde gördüğü eksikliklerden biri olan mühendislik ve doğru bilgi danışmanlığını kendisine uzun vadede iş kulvarı olarak seçmiştir. Var olan malzemelerin yanlış kullanılmalarından ve eksik uygulama detaylarından dolayı kaybedilen maddi birikimin, ülke serveti ve çocuklarımızın geleceği olduğunu düşünerek bu kulvarda danışmanlık ve mühendislik hizmeti vermeyi bir borç bilmekteyiz.

Çözüm önerileri sunarak, araştırma ve ticari işlem zamanından ve çabasında tasarruf sağlamak, daha yüksek bir standart getirebilmek için projelerinizde, birikimlerimizi ve enerjimizi hizmetinize sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Koca Yapı
Hizmet verdiğimiz her alanda bilgi
birikimlerimiz ve çalışmalarımız dürüstlük
ve tarafsızlıkla ortaya konmaktadır.